Powołanie komendanta policji

23 maja w siedzibie brzeskiej policji odbyło się uroczyste objęcie stanowiska komendanta powiatowego policji w Brzesku. Akt powołania podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi wręczył komendant wojewódzki policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.

W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza brzeskiej jednostki, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji współpracujących z policją oraz komendanci sąsiednich jednostek. Zaproszeni goście oraz kadra brzeskiej jednostki złożyła podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi gratulacje i życzenia sukcesów w zarządzaniu brzeską jednostką. Komendant brzeskiej jednostki podkreślił, że bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego jest dla niego priorytetem i dołoży wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom społecznym. Jednocześnie zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę z władzami powiatowymi i samorządowymi oraz instytucjami współpracującymi.

Podinsp. Bogusław Chmielarz w policyjne szeregi wstąpił 24 lata temu, przez cały czas związany jest z brzeską jednostką. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach w pionie kryminalnym. Przed objęciem obowiązków podinsp. Bogusław Chmielarz pełnił funkcję pierwszego zastępcy komendanta powiatowego policji w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie pierwszego zastępcy komendanta w Brzesku. Z dniem 23 maja 2018 r. powołany został na stanowisko komendanta powiatowego.

dsc_0348 dsc_0354 dsc_0359 dsc_0380 dsc_0381

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.