Rowerem po zdrowie

TKKF „Sokół” Brzesko, małopolskie TKKF oraz miasto Niepołomice zapraszają sympatyków kolarstwa do udziału w XVII Małopolskim Gwiaździstym Rodzinnym Zlocie „Rowerem po zdrowie”, który odbędzie się w sobotę, 19 maja w Niepołomicach. Długość trasy Brzesko – Niepołomice – Brzesko to około 80 kilometrów.

Zlot objęty został honorowym patronatem marszałka Jacka Krupy. Na miejscu zlotu w Niepołomicach planowane są liczne konkurencje sportowe. Każdy z uczestników zlotu bierze udział w losowaniu roweru ufundowanego przez burmistrza Brzeska Grzegorza Wawrykę.

Wyjazd z rynku w Brzesku godz. 7.15 (zbiórka od 6.45). Planowany powrót godz. 18.15. Uczestnicy powinni posiadać kask kolarski. Niepełnoletni wyłącznie z pełnoletnim opiekunem (może być jeden na kilka osób) oraz pisemną zgodą rodzica/opiekuna. Koszt wyjazdu – 15 złotych dorośli, 5 złotych dzieci (wyżywienie, zabezpieczenie techniczne, ubezpieczenie).

Zgłoszenia mailowo do 18 maja 2018 r. na adres marekserwin@tlen.pl lub na miejscu zbiórki. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarząd
TKKF „SOKÓŁ” Brzesko

Karta zgłoszenia Zlotu 2018

plakat-z-informacja

This entry was posted by Marek Kotfis, on at and is filed under News. Comments are currently closed.