XVII Przegląd Piosenki Harcerskiej Jodłówka 2018

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mokrzyskach zaprasza gromady zuchowe, drużyny harcerskie i starszoharcerskie do wzięcia udziału w przeglądzie piosenki harcerskiej organizowanym przez drużynę „Leśna dziatwa” i dyrekcję placówki. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.
Cele przeglądu: popularyzacja piosenek harcerskich, budowanie więzi przyjaźni między harcerzami z różnych środowisk, inspirowanie młodych wykonawców do dalszych poszukiwań i doskonalenia warsztatu, bogacenie zbioru śpiewnikowego.

Harmonogram imprezy: 9.00 zbiórka wszystkich uczestników na Placu Kazimierza Wielkiego; 9.15 wyjazd do Jodłówki podstawionymi autobusami; 10.00 – 12.00 przegląd piosenki harcerskiej – przy ognisku; 12.00-13.00 poczęstunek dla wszystkich (kiełbaska na gorąco i coś na słodko); 13.00 – wręczenie dyplomów, pucharów i nagród; 14.00 – powrót do Brzeska – Plac Kazimierza Wielkiego.

Regulamin przeglądu: każda gromada zuchowa, drużyna harcerska i starszoharcerska może zgłosić do udziału jednego solistę/solistkę; jeden zastęp – max 10 uczestników; uczestnicy wykonują po jednym utworze. Każdy opiekun musi posiadać oświadczenie dyrektora szkoły na wykorzystanie wizerunku dzieci na stronie internetowej www.szkola.mokrzyska.pl i na www.brzesko.pl

Na uczestników czekają puchary, dyplomy i nagrody.

dsc03493_sko_thumb

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.