Konkurs plastyczny i fotograficzny „Segregacja – rewelacja”

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny i fotograficzny  zorganizowany przez Urząd Miejski w Brzesku, Biuro Gospodarki Odpadami, realizowany z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  Konkurs pod nazwą „Segregacja – rewelacja”, miał na celu promowanie segregacji odpadów i kierowany był do przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu naszej gminy. Nagrodzone zostały wyróżnione przedszkola, oraz  uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Nagrody w postaci zestawu książek otrzymały  wyróżnione  przedszkola:

–  Publiczne Przedszkole Nr 10 w Brzesku – praca zbiorowa: Laura Janiec, Zuzanna Stachowicz, Zuzanna Kozińska, Laura Świerk

–  Publiczne Przedszkole Nr 3 w Brzesku – praca zbiorowa : Nadia Sakowska, Lena Pabian, Zuzanna Nowak

Publiczne Przedszkole Nr 9 w Brzesku – Anna Ropek i Filip Bryniak

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. pw. Siostry Leonii Nastał w Brzesku – praca zbiorowa: Gabriela Kapcia,  Julia Smoleń,  Karol Świerczek, Oliwia Łanocha, Tymoteusz Dąbrowa,

Publiczne Przedszkole w Szczepanowie – praca zbiorowa oddział „Maluszki”

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. S. Faustyny w Brzesku – Zofia Kotyńska, Zofia Kuzak, Stanisław  Zapiór, Aleksandra Mikulaska,

Publiczne Przedszkole nr 1 w Brzesku – praca zbiorowa: Hanna Duda, Milena Kurtyka, Bartosz Rogóż, Maciej Sambor,

Publiczne Przedszkole Nr 4 w Brzesku – Weronika Wąs, Krzysztof Ruchała,

Publiczne Przedszkole Nr 7 w Brzesku – Konstanty Bujak.

 

Wśród szkół podstawowych nagrody w postaci pakietów „Planeta Ziemia” (12 szt płyt cd) otrzymali:

Klasy I – III:

I miejsce – Piotr Biela 7 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu

II miejsce – Emilia Urbaś 8 lat – Publiczna szkoła Podstawowa w Szczepanowie

III miejsce – Emilia Zydroń 10 lat-  Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu

 

Klasy IV – VI:

I miejsce – Karol Serwatka 11 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej

II miejsce – Monika Biernat 13 lat – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepanowie

III miejsce – Aleksandra Kusiak 13– Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu

 

Wyróżnieni uczniowie otrzymali książki :

Julia Klecka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej

Wiktoria Płachta – Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu

Kamila Chamioło – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jadownikach

Amelia Wielgosz – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Jadowniki

Julia Hajdo – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Brzesku

Weronika Chudoba – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Jadowniki

Aleksandra Klimek – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzesku

Magdalena Grzebieniarz – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Jadowniki

Kalina Klisiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepanowie

Milena Gagatek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu

Gabriela Madej – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jadownikach

Maria Piwowarczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrzyskach

Beata Stalmach – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzesku

Maria Kraj – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Brzesku

Magdalena Brzyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu

Anna Augustyn – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Jadowniki

Kamila Chamioło  – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Jadowniki

 

Nagrodzeni uczniowie gimnazjów otrzymali pakiety „Planeta Ziemia” (12 szt cd):

I miejsce – Patrycja Niedojadło – Publiczne gimnazjum Nr 1 w Brzesku

II miejsce – Oliwia Linca – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzesku

III miejsce – Agnieszka Pytka – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzesku

 

Gratulujemy zwycięzcom !!!

dscf9112 dscf9113 dscf9114 dscf9115 dscf9116 dscf9117 dscf9118 dscf9119 dscf9120 dscf9121 dscf9122 dscf9123 dscf9124 dscf9125 dscf9126 dscf9127 dscf9128 dscf9129 dscf9130 dscf9131 dscf9132 dscf9133 dscf9134 dscf9135 dscf9136 dscf9137 dscf9138 dscf9139 dscf9140 dscf9141 dscf9142 dscf9143 dscf9144

This entry was posted by Marek Kotfis, on at and is filed under News. Comments are currently closed.