Ruszaj się z Lionfitness

Lionfitness rozpoczyna kolejną edycję wspierania lokalnych społeczności w propagowaniu zdrowego trybu życia. W ramach programu Ruszaj się z Lionfitness, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.
Lionfitness.pl – kim jesteśmy?

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób, które chcą żyć zdrowo i aktywnie. Z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób!
Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu. Wszyscy mieszkańcy Brzeska i okolic chcący wprowadzić istotne zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie naszych ekspertów oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni. Szczegóły naszych programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.

Napisz do nas! Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl W treści koniecznie napisz w jakiej miejscowości obecnie zamieszkujesz. Gorąco zachęcamy do udziału w programie.

grafika-ruszaj-sie-z-lionfitness

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.