Jula, Coma i Stefano Terrazzino

W dniach od 23 do 25 czerwca trwać będą tegoroczne Dni Brzeska, organizatorzy – burmistrz Grzegorz Wawryka, Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury przygotowali wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych widzów, jak i dla dzieci.

W piątek 23 czerwca odbędą się, między innymi: Świętojański Turniej Piłki Siatkowej, koncert Miejskiej Orkiestry Dętej oraz wernisaż wystawy Andrzeja Krupińskiego „Zabytki ziemi brzeskiej w rysunkach i akwarelach”.

Na sobotę przygotowano wiele koncertów i występów, między innymi koncert Krakowskiej Orkiestry Salonowej, występy zespołu Week And Roll i tarnowskiego zespołu The Seeds. O 20.45 przyjdzie czas na koncert gwiazdy wieczoru – znanej wokalistki Juli. O 22.00 rozpocznie się bieg nocny na 10 kilometrów o beczkę barona Jana Goetza.

W niedzielę 25 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć show taneczno-akrobatyczne Andrzeja Starowicza, zaś Sara i Jędrek przedstawią muzyczny musical. Na do0dzinę 19.00 przygotowano występ Stefano Terrazzino z zespołem, którzy wykonają największe włoskie przeboje. Dwie godziny później wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Coma.

W dniach od 23 do 25 czerwca trwać będzie Międzynarodowy Turniej Kręglarski o puchar burmistrza Brzeska, rozgrywany będzie w kręgielni przy ulicy Browarnej 13a.

plakat-dni-brzeska

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.