Noc bibliotek w Brzesku

Noc bibliotek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku rozpocznie się 3 czerwca o godz. 12.00 kiermaszem książki przeczytanej, który potrwa aż do północy!

W tym czasie w Oddziale dla Dzieci i w Dziale Dorosłych będzie można wypożyczać książki, czasopisma oraz audiobooki. Dla dzieci i młodzieży placówka przygotowała warsztaty biżuterii „Mały jubiler”, „Warsztaty z wyobraźnią” prowadzone przez lokalną poetkę Paulinę Ożegalską, lekcje pokazowe j. angielskiego (Szkoła Early Stage), zajęcia literacko-plastyczne „Po co nam zasady?”, warsztaty literackie „Wyspiarze”.
W godzinach 19.00 – 00.00 będzie można zagrać w bingo – rodzinną grę liczbową z nagrodami (start o każdej pełnej godzinie). Wszystkich chętnych zapraszamy także na występ Studia Tańca Debiut.

Dorośli czytelnicy będą mieli możliwość skorzystać z bogatej oferty warsztatów biżuterii. Będą tworzyć biżuterię szklaną, biżuterię Tiffany oraz drewnianą techniką powertex, a także w stylu vintage (shabby chic).
Głównym wydarzeniem tegorocznej nocy będzie recital muzyczny Katarzyny Żak zatytułowany „Piosenki z dobrym tekstem”. Znana i lubiana aktorka zaśpiewa piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego oraz Agnieszki Osieckiej, a także podzieli się pełnymi pozytywnej energii opowieściami i anegdotami.
Dla wszystkich zainteresowanych przygotowano również nocne zwiedzanie biblioteki. Organizatorzy zapraszają.

2017_plakat_ogolny 2017_recital_zak

 

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.