PLEBISCYT

Miniony rok był nad wyraz obfity w sukcesy sportowe osiągnięte przez przedstawicieli gminy Brzesko. Nasi rodzimi sportowcy zaznaczali swoją obecność podczas wydarzeń różnej rangi – od Mistrzostwa Małopolski aż po europejskie i światowe czempionaty. W związku z tym kierownik Biura Promocji przy Urzędzie Miejskim w Brzesku Krzysztof Bigaj wyszedł z propozycją reaktywowania organizowanego przed laty plebiscytu na Sportowca, Trenera, Drużynę i Mecenasa Sportu Gminy Brzesko.

-Sport to jedna z najważniejszych dziedzin życia społecznego. Przywiązujemy do niego bardzo dużą wagę, czego efektem jest systematyczny rozwój bazy sportowej na terenie naszej gminy, dzięki czemu dostępność do form aktywnego spędzania wolnego czasu jest coraz większa. Cieszy nas, że przekłada się to na coraz wyższy poziom sportowy naszych mieszkańców, a coraz liczniejsza ich grupa osiąga znaczące sukcesy na tej niwie. Ma to dla nas niebagatelne znaczenie, bo stanowi ważny element promocji naszego regionu, wpływa też na społeczną integrację, gdyż wokół klubów, stowarzyszeń i wydarzeń sportowych gromadzi się coraz więcej osób. Te sukcesy stanowią też mobilizujący przykład dla najmłodszych, którzy coraz chętniej garną się do sportu – mówi burmistrz Grzegorz Wawryka, który bez namysłu zgodził się objąć honorowym patronatem ten plebiscyt.

Oddaj swój głos: uwaga! możesz oddać tylko jeden głos w danej kategorii

Do 15 marca możesz zgłosić jeszcze swojego faworyta do plebiscytu, który nie znalazł się na liście, przesyłając kandydaturę wraz z uzasadnieniem na adres Organizatora lub drogą elektroniczną na adres bpr@brzesko.pl


 

REGULAMIN PLEBISCYTU na „Sportowca, Trenera, Drużynę oraz Mecenasa Sportu Gminy Brzesko w 2016 roku”


plebiscyt

This entry was posted by Agnieszka Lechowicz, on at and is filed under Migawka. Comments are currently closed.