Po raz czwarty najlepsze w Małopolsce
31.03.2015

Kolejny sukces odniosły reprezentantki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach Aleksandra Pytel i Eliza Milewska, które zdobyły 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Małopolski w tenisie stołowym. W rozgrywkach finałowych pokonały wszystkie rywalki bez straty seta, potwierdzając swoją dominację w Małopolsce. Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Jan Chrabąszcz.Turniej odbył się w Zakliczynie, a organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy.W półfinałowych grach swoje spotkania wygrały kolejno z:PSP nr 4 Tarnów   3-0PSP Skrzyszów   3-0PSP Łysa Góra  3-0PSP Zawada   3-0W finale wojewódzkim:PSP Sosnowice   3-0PSP Młynne   3-0PSP Zawada   3-0W dniach 22 i 23 maja 2015 r. w Rawie Mazowieckiej odbędą się Mistrzostwa Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Drużyna z Jadownik reprezentować będzie województwo małopolskie.Gratulujemy1356