Migawka

Uzyskaj dopłatę do montażu kolektorów

Urząd Miejski w Brzesku informuje o możliwości skorzystania z dotacji na montaż instalacji kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła służących do podgrzewania wody w ramach zadania Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. 

Czytaj więcej...

Realizujemy zadanie finansowane ze środków WFOŚiGW w Krakowie

„Zwalczanie barszczu Sosnowskiego w miejscowościach Brzesko i Wokowice w gminie Brzesko”. Umowa dotacji nr D/020/19/42 z dnia 03.06.2019 r.

Czytaj więcej...

Budżet gminy dostępny dla każdego!

Gmina Brzesko udostępnia swoim mieszkańcom nowe narzędzie, dzięki któremu można w sposób ciekawy przeanalizować budżet naszego samorządu.

Czytaj więcej...

„Nasze dziedzictwo – smacznie, zdrowo i kolorowo”

Gmina Brzesko realizuje operację pn. „Nasze dziedzictwo – smacznie, zdrowo i kolorowo”. Jej celem jest zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

Czytaj więcej...

Wznowienie naboru do programu „Czyste powietrze”

 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza, że 21 stycznia 2019 r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego „Czyste powietrze”. Kompleksowa informacja znajduje się na stronie https://www.wfos.krakow.pl/czyste-powietrze.

Czytaj więcej...