Migawka

2 czerwca 2019 – Dzień Dziecka w Brzesku

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca na terenie obok krytej pływalni, przy ulicy Wiejskiej 12.

Czytaj więcej...

Tak się święcił 3. Maja

Przemarszem spod budynku urzędu miejskiego do kościoła pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła rozpoczęły się brzeskie obchody trzeciomajowych uroczystości. 

Czytaj więcej...

Uwaga! Zmiana godzin pracy Urzędu Miejskiego w Brzesku

Wychodząc naprzeciw uwagom i potrzebom mieszkańców decyzją burmistrza Brzeska , Tomasza Latochy zmienione zostały godziny pracy urzędu miejskiego.

Czytaj więcej...

Wznowienie naboru do programu „Czyste powietrze”

 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza, że 21 stycznia 2019 r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego „Czyste powietrze”. Kompleksowa informacja znajduje się na stronie https://www.wfos.krakow.pl/czyste-powietrze.

Czytaj więcej...

Małopolski e-Senior – weź udział w projekcie!

Projekt „Małopolski e-Senior” jest realizowany na terenie gminy Brzesko w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 

Czytaj więcej...