Migawka

WALCZYMY O CZYSTE POWIETRZE

W związku z realizacją programu wymiany starych pieców centralnego ogrzewania na nowe niskoemisyjne kotły grzewcze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w dniu 16 października 2018 o godzinie 16 00 oraz 18 00  w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku (Sala Obrad) odbędzie się spotkanie informacyjne.

Czytaj więcej...

Przetarg ustny na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Mokrzyskach

Burmistrz Brzeska ogłasza publiczny nieograniczony przetarg ustny na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Mokrzyskach.

Czytaj więcej...

Segregacja – rewelacja

Wspólnie dbajmy o nasze środowisko. Pomoże nam w tym kolorowanka edukacyjna opracowana dla najmłodszych. Zadbajmy by nasze pociechy  nabywały odpowiednich nawyków.

Czytaj więcej...

Małopolski e-Senior – weź udział w projekcie!

Projekt „Małopolski e-Senior” jest realizowany na terenie gminy Brzesko w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 

Czytaj więcej...

E-urzędy w województwie małopolskim

Gmina Brzesko przystąpiła do programu pt. „E-urzędy w województwie małopolskim”  który jest  realizowany od 18.12.2017r. do 31.03.2019r. 

Czytaj więcej...