Migawka

Motojadowniki charytatywnie

Klub Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki i Fundacja Auxilium zapraszają na koncert charytatywny, z którego dochód przekazany zostanie Klaudii, Krystianowi i Krzyśkowi. Koncert odbędzie się 20 stycznia (najbliższa niedziela), w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym, jego początek zaplanowano na godzinę 18.00.

Czytaj więcej...

W Brzesku padł kolejny rekord!

Po raz 21. w Brzesku zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas finału udało się zebrać ponad 90 tysięcy złotych, co pobiło dotychczasowy rekord z 2014 roku o ponad 10 tysięcy.

Czytaj więcej...

Pobierz harmonogram wywozu śmieci

Eco Harmonogram to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia mieszkańcom gminy łatwy dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu wywozu odpadów oraz do różnego rodzaju dodatkowych informacji i powiadomień związanych z odpadami.

Czytaj więcej...

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Brzeska – zobacz film

Burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha wraz z księdzem prałatem, Józefem Drabikiem, proboszczem parafii pod wezwaniem NMP i św. Jakuba Apostoła byli organizatorami pochodu Trzech Króli, w którym liczny udział wzięli mieszkańcy całej gminy. W przygotowanym po raz siódmy marszu uczestniczyły całe rodziny, wiele z nich wystąpiło we wspaniałych strojach.

Czytaj więcej...

Małopolski e-Senior – weź udział w projekcie!

Projekt „Małopolski e-Senior” jest realizowany na terenie gminy Brzesko w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. 

Czytaj więcej...

E-urzędy w województwie małopolskim

Gmina Brzesko przystąpiła do programu pt. „E-urzędy w województwie małopolskim”  który jest  realizowany od 18.12.2017r. do 31.03.2019r. 

Czytaj więcej...