Aktualności

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku z dnia 25 maja 2018 r., w sprawie jakości wody pochodzącej z wodociągu publicznego Łukanowice-Brzesko, zaopatrującego w wodę przeznaczoną do spożycia przez ludzi mieszkańców gminy Brzesko.

Czytaj więcej...

Strażackie święto na brzeskim Rynku

W piątek, 25 maja na płycie brzeskiego Rynku odbyła się uroczysta zbiórka strażaków z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej z okazji Dnia Strażaka.

Czytaj więcej...

Most w Górce z imieniem Marka Nawary

Tytan pracy, samorządowiec z wizją, oddany bez reszty Małopolsce – tak Marka Nawarę, pierwszego marszałka województwa małopolskiego

Czytaj więcej...

Powołanie komendanta policji

23 maja w siedzibie brzeskiej policji odbyło się uroczyste objęcie stanowiska komendanta powiatowego policji w Brzesku. Akt

Czytaj więcej...

Brzeska noc bibliotek

Noc bibliotek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku odbędzie się 9 czerwca, rozpocznie się o godzinie 10.00

Czytaj więcej...

Rodzinny zlot rowerowy

19 maja miłośnicy turystyki kolarskiej z Brzeska, uczestniczyli w XVII Małopolskim Gwiaździstym Rodzinnym Zlocie Rowerowym, którego meta znajdowała się w Niepołomicach. Organizatorem imprezy było Małopolskie Towarzystwo Kultury Fizycznej, Miasto Niepołomice, a gminnym koordynatorem TKKF „Sokół” Brzesko.

Czytaj więcej...

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców gminy Brzesko na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych

Urząd Miejski w Brzesku, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców miasta i gminy zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorem jest burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. To wspaniałe święto wszystkich dzieci odbędzie się 3 czerwca 2018 (niedziela) na stadionie piłkarskim OKS przy ul. Okocimskiej 34. 

Czytaj więcej...

Medale dla biegaczy z PSP 2 w Brzesku

Po raz kolejny lekkoatletom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku udało się wywalczyć medale w finałach wojewódzkich w drużynowych biegach przełajowych w Nowym Targu.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny

20 maja w ogródku jordanowskim odbył się piknik rodzinny w ramach projektu „Postaw na rodzinę”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku przy wsparciu finansowym Fundacji Can-Pack. Sponsorem wydarzenia była Mlekovita.

Czytaj więcej...