Aktualności

Projekt „Pomocna dłoń”

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie realizuje projekt pn. „Pomocna dłoń” ,współfinansowany ze środków

Czytaj więcej...

UWAGA!

W dniu 20 grudnia br. (piątek) Urząd Miejski w Brzesku czynny będzie do godz.14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do konkursu

Od 2 do 24 grudnia można zgłaszać swój udział  w XV Brzeskim Konkursie Kolęd i Pastorałek o Muszlę Św. Jakuba, który odbędzie się w dniach 18-19.01.2020 roku w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym. W konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe z powiatu brzeskiego; maksymalnie trzy podmioty wykonawcze z danej instytucji.

Czytaj więcej...

Sukces koszykarek z MOKRZYSK I JASIENIA

19 i 26 listopada 2019 r. to daty, które zapiszą się złotymi zgłoskami na kartach historii szkół podstawowych w Jasieniu i Mokrzyskach.

Czytaj więcej...

Dziecięca Drużyna Pożarnicza obdarowana prezentami

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha wraz ze św. Mikołajem odwiedzili w minioną sobotę Dziecięcą Drużynę Pożarniczą z Poręby Spytkowskiej

Czytaj więcej...

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „FLY LIKE A BUTTERFLY”

Na początku roku szkolnego 2019/2020 rozpoczął się Autorski Konkurs Języka Angielskiego „Fly like a butterfly” dla klas 0-8 Szkoły Podstawowej, organizowany przez nauczyciela

Czytaj więcej...

Uczniowie z „brzeskiej 3” z wizytą u burmistrza

W ramach przedmiotu „wiedza o społeczeństwie”, burmistrza Brzeska Tomasza Latochę odwiedziła młodzież z klas ósmych, szkoły podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku.

Czytaj więcej...

Mikołaj w przedszkolach

Burmistrz  Tomasz Latocha wraz ze św. Mikołajem  odwiedzili, w tak oczekiwanym dniu przez maluchów, przedszkola w gminie Brzesko.

Czytaj więcej...

INFORMACJE O PRZEKROCZENIU POZIOMU ALARMOWEGO

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Krakowie informuje o wystąpieniu przekroczenia poziomu alarmowego i ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.

Prognozowane na dzień 06 i 07 grudnia.2019 r. przekroczenie poziomu alarmowego dla pyłu PM10 obejmuje: powiaty: krakowski, wielicki, brzeski, bocheński, nowosądecki oraz miasto Nowy Sącz.

Prognoza na dzień 06.12.2019 r. i na dzień 07.12.2019 r. dla stężeń średniodobowych pyłu PM10, przygotowana na podstawie prognozy zanieczyszczenia powietrza, wykonywanej przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy (IOŚ-PIB) dostępnej na portalu „Jakość powietrza” GIOŚ pod adresem http://powietrze.gios.gov.pl/pjp/warnings

Powiadomienie – 06.2.2019 r.

Czytaj więcej...

Nowe zasady parkowania przy PKP

Informujemy, że w związku z oddaniem do użytkowania nowego parkingu wprowadzono zakaz postoju wzdłuż budynku dworca PKP. Prosimy o stosowanie się do nowych zasad parkowania.

Czytaj więcej...